Kurumsal


Hakkımızda

Firmamız 1998 yılından bugüne iş tecrübesini sürekli geliştirerek uluslararası ticareti yakından takip etmiştir. Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda ev tekstili ürünleri imalat ve ihracatını Denizli/Türkiye`deki tesislerimizde , teknolojik imkanları ve ar-ge çalışmalarımızı birlestirerek gerçekleştirmekteyiz. Firmamızın en önemli hedefi üst düzeyde kaliteli hammadde kullanarak beklenilenin üzerine çıkmak ve koşulsuz müsteri memnuniyetini sağlamakır.

Vizyonumuz

Ekonomik kalkınmaya, sosyal ve çevresel sürdürülebilir bir politika ile destek veren, tedarikçilerine saygılı, dünya markalarına kendi tasarımları ile hizmet veren, üründe kalitenin işletmede kalite sistemlerinin olması gerekliliğine inanan ve bölgesinde en büyük istihdamı yaratan, lider bir tekstil firması olmaktır.

Misyonumuz

Yüksek istihdam ve tedarik zinciriyle, müşterileri tarafından öncelikli olarak tercih edilen, ekibiyle büyüyen, teknolojiyi üretimin her aşamasında kullanabildiği bir sisteme sahip öncü bir şirket olmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için oluşturduğumuz Kalite Yönetim Sistemimizi, çalışanlarımızın katılımlarıyla verimli olarak uygulamak ve etkinliğini sürekli iyileştirmektir.